EV TEMİZLİK HİZMETLERİ

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİMİZ; ORDU MD PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİMİ TEMİZLİK HİZMETLERİ TARAFINDAN PROFESYONEL EĞİTİMLİ, SİGORTALI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ ALMIŞ SABİT VE DÜZENLİ PERSONELLERİMİZDEN OLUŞMAKTADIR.TEMİZLİK İÇİN GÖNDERDİĞİMİZ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ MADDİ MANEVİ GÜVENEBİLECEĞİNİZ SİZE RAHATSIZLIK VERMEDEN EV TEMİZLİĞİNİZİ YAPAN PERSONELLERDİR. BU SEBEPTEN DOLAYI ORDU DA PROFESYONEL ANLAMDA TEMİZLİK HİZMETLERİNİZİ SAĞLAMAYI HEDEFLEMEKTEYİZ. TEK YAŞAYAN ERKEK MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

ORDU MD PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİMİ TEMİZLİK HİZMETLERİ FİRMAMIZDAN TEMİZLİK HİZMETİ TALEP ETTİĞİNİZ DURUMDA MÜŞTERİMİZ EVDEN ÇIKAR ANAHTARI GÜVENLE TEMİZLİK PERSONELİMİZE TESLİM EDER VE İŞ BİTİMİNDE ARANARAK VERİLMİŞ OLAN TEMİZLİK HİZMETİ TESLİM EDİLİR. TEMİZLİK HİZMETİ ALAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ORDU MD APARTMAN SİTE YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ OLARAK TÜM KULLANILACAK OLAN MALZEMELERİN FİRMAMIZ TARAFINCA SAĞLANMASINI VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEDEN TEMİZLİK HİZMELERİ VERMEYİ AMAÇLAMAKTADIR. ORDU MD PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİMİ TEMİZLİK FİRMASI OLARAK EVİNİZİN TEMİZLİĞİNİ YAPARKEN KULLANDIĞIMIZ BEZLERİ RENKLERİNE AYIRIYORUZ.

• MAVİ TEMİZLİK BEZİ VE KOVASI MASA, ETAJER, YATAK BAŞUCU, CAM ÖNLERİ VE KAPI KOLLARI

• SARI TEMİZLİK BEZİ VE KOVASI TÜM ISLAK ALANLAR, BANYO, DUŞ, KÜVET VE ARMATÜR

• KIRMIZI TEMİZLİK BEZİ VE KOVASI KLOZET, PİSUVAR VE SİFON TANKI

EV TEMİZLİĞİ AŞAMASI

ORDU MD PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ TARAFINDAN TEMİZLİK HİZMETLERİNE BAŞMALADAN ÖNCE SİZİN ÖNCÜLÜĞÜNÜZDE YAPILMASINI İSTEDİKLERİNİZ NOT EDİLİR VE TEMİZLİK İŞLEMLERİNE O DOĞRULTUDA BAŞLANILIR. GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ BAYAN SİZİN BİR TALEBİNİZ OLMAMASI DURUMUNDA GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİR.

GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ NEYİ KAPSAR;

- PENCERE VE KAPILARIN SİLİNMESİ

- MOBİLYALARIN TOZLARININ ALINMASI

- GENEL ZEMİN TEMİZLİĞİ

- MUTFAK YÜZEYSEL TEMİZLİĞİ

- BANYO / WC TEMİZLİĞİ HİZMETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİR.