Tecrübe
Biz Kimiz?
MD Yönetim

Biz Kimiz?

MD Profesyonel Yapı Yönetimi, uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, profesyonel apartman ve site yönetimi anlayışını Ordu’nun Altınordu, Ünye ve Fatsa sakinlerine sunuyor.

Profesyonel apartman ve site yönetimi, Her konutun bir işletme düzeninde denetimlerinin yapılarak şeffaflıkla işletilmesidir.

MD Yönetim sizlere uygun fiyatlı, şeffaf, erişilebilir, hızlı faaliyet gösteren ve denetlenen bir hizmet sunar. Size yalnızca evinizin keyfini çıkarmak kalır.

Neden MD Yönetim?

Sektördeki diğer firmalardan farkımız aile şirketi olması ve içerisinde aktif olarak görev yapmış olduğu derneklerdir. Sektöre öncülük eden PTYD ( Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği) ve ETYD ( Entegre Tesis Yönetim Derneği) dernekleri bulunduğumuz hizmet sektörüne dair çözüm üreten ana mekanizmaları oluşturmaktadır.

Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi ISO9001:2015 belgesi, Yöneticilik Sertifikaları ve en önemlisi Mesleki Yeterlilik Belgesi ile sürekli kendini yenileyerek sektörde iz bırakmayı hedeflemiştir.

Yönettiği ve yöneteceği binalarda bireysel yöneticilerin aşamadığı Mali, Hukuki, İnşaat gibi alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bina ve site yönetiminizde 3. Kişilerle ve ödemelerle ilgili icra takiplerinde Mali ve Hukuki çıkabilecek sorunlarda bina/sitenizden ek bir avukatlık ve mali müşavirlik ücreti talep edilmeyecektir.

Şirketimiz kendi alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasına önem veren personellerle hizmet kalitesinden ödün vermeden siz değerli kat maliklerine ve sakinlerine hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Ekibimiz.

Murat Duran

Yönetici

Muammer Duran

Genel Koordinatör

Seher Duman Arslan

İdari İşler Sorumlusu

Esra Kök

Muhasebe & Mali İşler

Hülya Şeker

Halkla İlişkiler

Önel Hukuk Bürosu

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Kadir Özcan

Teknik İşler Sorumlusu

İpek Kök

Temizlik Personeli

Meryem Cıda

Temizlik Personeli

Emine Uygun

Temizlik Personeli

Süheyla Tengiz Kaya

Temizlik Personeli

Onur Kesin

Temizlik Personeli

Ekibimiz

İnsan Kaynakları

Ekibimize katılmak ister misin?

MD Yönetim ekibinde görev almak için, insan kaynakları başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu

Şeffaf Yönetim 

MD Yönetim olarak yönetim maliyetlerinin şeffaf bir şekilde raporlanması gerektiğine inanıyoruz.

İster mobil uygulamamız isterseniz internet sitemiz üzerinden ödemelerinizi yapabilir, apartmanınızın giderlerini takip edebilirsiniz.